HAKKIMIZDA

 

Şale Tekstil olarak kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemize çok önem veriyoruz. Şale Tekstil devam ettiği tekstil sektöründe her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.



Mutlu Müşteri

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Şale Tekstil e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Salelife.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti, güveni ve beğenisini hedef alarak siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

 

 


Kolay İade ve Değişim

Şale Tekstil, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iade ve iptal koşulları sayfamıza göz atın.

 


Güvenli alışveriş

 

Şale Tekstil, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Şale Tekstil’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri güvenli birşekilde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.

           Salelife.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat,Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.